Amacımız net. Markaların hedeflerine dumanı üstünde yeni dijital yaratıcı fikirler gerçekleştirmek.
Ajans Fabula dünyanın gelişimine hızlı adapte olup, pazarlama iletişimine dayalı, reklam ve yazılım fikirleri üretir. Bunu yaparken Altın Oran mantığıyla çalışır.
Reklam ve Teknolojinin dansı altın oran’da birleşiyor.
Dünyada yeni kelimesi bu cümlenin bittiği noktada bile eskiyebiliyor. Biz de yaptığımız tüm işlerimize yeninin yenisi, iyinin iyisi mantığında bakarız. Çünkü yeni olmayan bir şey sıradandır ve daha önce denenmiştir. Ajans Fabula yeninin aşığı bir ajanstır.
Nasıl Sattığınız Önemlidir.
Bir şirketin en önemli unsuru meydana getirdiği ürün veya hizmettir. Bunu hedeflediğiniz geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak insanları anlamakla mümkündür.
Nasıl Gerçekleştiririz?
Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.
Tekniğimiz
Yeni reklam, yeni pazarlama, yeni yazılım üçlemesini Altın Oran mantığında birleştirmek.
Gücümüz
Biliyoruz ki üstün gayretle üretilen bir ürün insanları etkiler, duyularına hitap eder ve karar vermesinde öncü olur. Ajans Fabula olarak bizim üstün gayretimizin özü; markaların hedeflerine dumanı üstünde yaratıcı fikirler sunmak.